Prenájom 3-izbového bytu v bratislavskej Rači

Pri vinohradoch, Rača, Slovakia
Byt
3 Izby
1 Kúpeľňa
2 Garáže
108 m²

ALPHA OMEGA s.r.o. ponúka na prenájom krásny 3-izbový, tehlový byt v novostavbe z roku 2010 RAČANY BIANCO v tesnej blízkosti prírody Malých Karpát. Byt sa nachádza na 2. poschodí 5-poschodového bytového domu s výťahom. Na každom poschodí sa nachádzajú len 3 byty, t.j. celkovo 15 bytov v bytovom dome. Rozloha 90m2 + 2 veľké loggie 18,8m2 + 1,5 m2 komora poruke priamo na poschodí.

Byt pozostáva zo základu bývania vstupnej predsiene z ktorej sa ide všetkých miestností rozprestrenných okolo ako napríklad do obývačky, ktorá je prepojená a zaroveň elegantne múrikom oddelená s kuchyňou a šikovnou jedáľňou. Z predsiene sa rovnako vstupuje do priestranného šatnika a tiež dvoch samostatných spálňí ako aj kúpeľňe s vaňou a samostatným WC. Byt je čiastočne zariadený – elektrická rúra, indukčná platňa a umývačka riadu. Byt prenajímame vrátane uvedenej výbavy pre domácnosť.

Ideálny pre rodinu. Len nefajčiari a bez domácich zvierat. Veľmi tiché bývanie v meste s dotykom prírody, navyše vo veľmi kultivovanom prostredí. Potraviny sú v susednom dome, ráno sedem dní v týždni čerstvé pečivo zaručené. Do zóny chodia len obyvatelia, je tu absolútny pokoj.

Kompletná občianska vybavenosť: zdravotné stredisko, škola, škôlka , Kaufland, Billa, Terno potraviny, lekáreň, pošta, banky, hotel, kaviarne, reštaurácie, vinárne. Ste v bezprostrednej blízkosti Malých Karpát, možnosť turistiky, cyklistiky, kultúrneho a športového vyžitia.

Zastávka mestskej hromadnej dopravy je vzdialená tri minúty.

O trávnaté plochy a stromy je vzorne starané, taktiež pravidelné upratovanie spoločných priestorov domu je zabezpečené a v cene nájmu. Vynikajúce možnosti turistiky, cykloturistiky, no hlavne po práci tu nájdete vždy svoj kľud. Byt je k dispozícii ihneď, ALPHA OMEGA odporúča nakoľko v komplexe bývajú naši zamestnanci.

K bytu prináležia na dohľad z lóggie 2 vyhradené parkovacie státia.

V cene nie je zahrnutá provízia pre RK, ktorá zahrňuje nadštandardný prístup, právny servis, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu.

Informácie o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: IH-BIA3IZ
Typ nehnuteľnosti: Byt
Typ ponuky: Nájom
Počet izieb: 3
Počet kúpelní: 1
Garage: 2
Rozloha: 108 m²
Rok stavby: 2010

Doplňjúce informácie:

Depozit: 770
Poschodie: 2.
Parkovacie miesta: 2
Domáci miláčikovia: Nie
Loggia: 18,8m2
Výťah: Áno
Internet a TV: Iba príprava

Adresa nehnuteľnosti:

Supermarket
Zastávka
Reštaurácia
Nemocnica
Škola
Park
Pri vinohradoch, Rača, Slovakia

Zobrazenia nehnuteľnosti

Review for Prenájom 3-izbového bytu v bratislavskej Rači

Avatar
Rating:
Review Content:
Login to leave a review