Prenájom 2-izbového bytu v Trnave na Jeruzalemskej

Jeruzalemská, Trnava, Slovakia
€ 590 / mesiac (1 rok a dlhšie)
€ 750 / mesiac (do 1 roka)
Byt
2 Izby
52 m²

ALPHA OMEGA s.r.o. ponúka na prenájom apartmán s klímou, terasou a parkovaním v novostavbe centra Trnavy na ulici Jeruzalemskej.

Užívajte si klimatizovaný apartmán v novostavbe vybavený modernými smart technológiami situovaný v krásnom prostredí historického opevnenia.

Apartmán má príjemnú klímu a je dobre presvetlený. Disponuje veľkou spálňou s posteľou boxspring, obývačkou vybavenou pohodlnou rozkladacou pohovkou, z ktorej si budete vychutnávať sledovanie UHD TV a užívať si skvelú hudobnú produkciu YAMAHA. Rozľahlá terasa orientovaná do átria ponúka výhľady na historické veže mesta. Kuchyňa apartmánu je vybavená vstavanými spotrebičmi: indukčná varná doska, digestor, rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. V kúpeľni je sprchovací kút a WC.

V apartmáne sa nachádza ďalšie vybavenie: sušič, osobná váha, kávovar, rýchlovarná kanvica, toastovač, kuchynská váha, rôzne kuchynské nádoby a náradie, práčka, sušiak, žehlička, žehliaca doska, vysávač a iné potreby na upratovanie, rádiobudík.

Apartmán je vybavený modernými smart technológiami na ovládanie kúrenia, klimatizácie a osvetlenia.

Poloha apartmánu ponúka množstvo príležitostí na relax: prekrásne priľahlé parky, športoviská a aqua park alebo prechádzky historickými uličkami. Obchody sú dostupné pešo. Rýchle napojenie na obchvat a diaľnicu.

Vstup do apartmánového domu je z Jeruzalemskej ulice. Prístup do domu je z apartmánu riadený video vrátnikom. Dom je vybavený kamerovým systémom. Apartmán má zo spálne na prvom poschodí výhľad na Michalskú ulicu. Má rozlohu 52 m2 vrátane terasy.

Nájomné 450€ / mesiac (pre 1 až 2 osoby)
TV a internet, energie 140€ / mesiac (pre 1 až 2 osoby)
Parkovanie v podzemnej garáži 60€ / mesiac

Ceny platia pri prenájme na jeden rok a dlhšie.

Cena prenájmu celkom od šesť mesiacov do jedného roka je 750€ / mesiac vrátane energií.

V cene nie je zahrnutá provízia pre RK, ktorá zahrňuje nadštandardný prístup, právny servis, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu.

Informácie o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: IH-TT-2IZ
Typ nehnuteľnosti: Byt
Typ ponuky: Nájom
Počet izieb: 2
Rozloha: 52 m²

Adresa nehnuteľnosti:

Supermarket
Zastávka
Reštaurácia
Nemocnica
Škola
Park
Jeruzalemská, Trnava, Slovakia

Zobrazenia nehnuteľnosti

Review for Prenájom 2-izbového bytu v Trnave na Jeruzalemskej

Avatar
Rating:
Review Content:
Login to leave a review