Predaj viacgeneračného rodinného domu v Rači s veľkým pozemkom

Pri vinohradoch, Rača, Slovakia
Dom
11 Izby
3 Kúpeľňa
629 m²

ALPHA OMEGA s.r.o. ponúka na predaj mimoriadne kvalitne postavený, veľký a komfortný rodinný dom so samostatným dvorom, okrasnou a úžitkovou záhradou, ktorý sa rozprestiera vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Rača v tesnej blízkosti prírody Malých Karpát.

Pestrofarebná zeleň s okrasnými stromami a kríkmi nadobúda vzhľad parku s veľkou zarovnanou trávnatou plochou uprostred.

Dom je vhodný pre veľkú alebo viacgeneračnú rodinu nakoľko svojím rozložením poskytuje široké prízemie, prvé poschodie a podkrovie. Svojmu novému majiteľovi ponúka možné spojenie bývania pre naozaj veľkú rodinu s napríklad podnikaním v jednom. Navyše komfort umocňuje wellnes a krytý vnútorný bazén so vstupom priamo na jednu z terás a z nej ďalej do prekrásnej záhrady s výhľadom na vinice v Malých Karpatoch. Parkovanie pre dve autá priamo vo veľkej 2-garáži a tiež parkovanie pre ďalších 8 vozidiel priamo pred domom s vlastnou príchodovou cestou.

Dom má 3 kúpeľne ako aj 3 toalety, televíznu miestnosť, veľkú a komfortnú kuchyňu. V celom dome sú použité kvalitné a trvácne materiály ako mramor a drevo.

Úžitková plocha domu je 629 m2 a celková rozloha pozemku predstavuje 1700 m2. Veľkou prednosťou tejto nehnuteľnosti je samostatný dvor v tichom prostredí, čo dodáva skutočný pocit súkromia a pohody. Na dosah od domu je k dispozícii zastávka električiek aj autobusov, ktoré zabezpečujú dopravu do centra Bratislavy za cca 25 minút, obchody, zdravotné stredisko, pošta, školy, škôlky, banky, reštaurácie, cukráreň, veterinárna klinika, lekárne, ale aj kúpalisko či turistické chodníky v chránenom území Malých Karpát.

Cena 949.000 EUR. V cene je zahrnutá provízia pre RK, ktorá zahrňuje nadštandardný prístup, právny servis, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu.

Veľmi vysoký štandard bývania v meste s dotykom prírody, navyše vo veľmi kultivovanom prostredí.

Kompletná občianska vybavenosť: zdravotné stredisko, škola, škôlka , Kaufland, Billa, Terno potraviny, lekáreň, pošta, banky, hotel, kaviarne, reštaurácie, vinárne. Ste v bezprostrednej blízkosti Malých Karpát, možnosť turistiky, cyklistiky, kultúrneho a športového vyžitia.

Zastávka mestskej hromadnej dopravy 2 minúty.

ALPHA OMEGA odporúča nakoľko na rovnakej ulici bývajú i naši zamestnanci.

Informácie o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: IH-PDPV
Typ nehnuteľnosti: Dom
Typ ponuky: Predaj
Počet izieb: 11
Počet kúpelní: 3
Rozloha: 629 m²
Pozemok:: 1700

Adresa nehnuteľnosti:

Supermarket
Zastávka
Reštaurácia
Nemocnica
Škola
Park
Pri vinohradoch, Rača, Slovakia

Zobrazenia nehnuteľnosti

Review for Predaj viacgeneračného rodinného domu v Rači s veľkým pozemkom

Avatar
Rating:
Review Content:
Login to leave a review